5 dowodów na to, że poduszka to IDEALNY prezent świąteczny.

1. Poduszka to symbol troski

Pokazuje, że dbamy o osobę, której kupujemy prezent, a także, że zależy nam na jej wysypianiu się i dobrym śnie. Podarowanie komuś poduszki to również dbałość o relację, bo przecież człowiek wyspany to człowiek szczęśliwy i… mniej rozdrażniony, a co za tym idzie, mniej kłótliwy i czepialski ;).

2. Poduszka jest prezentem praktycznym

Dla mamy, taty, siostry, brata, cioci, babci… dosłownie dla każdego! Ponieważ… każdy z nas śpi, takie to proste ! 🙂 Co więcej, każdy z nas przesypia 1/3 swojego życia, a to przecież mnóstwo czasu…

3. Poduszka to prezent uniwersalny

Nie musi do niczego pasować, dlatego nie musisz zastanawiać się nad rozmiarem, kolorem i tym, czy osobie obdarowywanej będzie współgrać z wystrojem domu. Przecież i tak ubieramy ją w poszewkę, a tą każdy może sobie dobrać sam.

4. Poduszka to ładny prezent

Jest spory, łatwo go zapakować… i pięknie prezentuje się pod choinką. Dowód poniżej ! 🙂

5. Poduszka to prezent dla zdrowia

A konkretniej – dla zdrowia naszego kręgosłupa. Spanie w niewłaściwej pozycji, z nieprawidłowo dobraną poduszką może być przyczyną bólu karku i szyi, a nawet całego kręgosłupa. Dobra poduszka może okazać się lekarstwem na nasze dolegliwości. Jak ją dobrać? Odsyłamy do Poduszkowego przewodnika.

Właściwa poduszka to również idealny prezent, który warto sprawić… samemu sobie! I zmienić swoje życie na lepsze i… wyspane.

Magicznych snów i idealnych prezentów – tego Wam życzymy.

Si-Stars

O nas:

REST to wypadkowa chęci, pracy, rozmów, badań i dwudziestu lat doświadczenia rodzinnej firmy PUR, która jak nikt inny zna poduszkowe potrzeby. Wierzymy, że każdy zasługuje na lepszy sen. Rozgość się u nas i po prostu odpocznij.

Nasze poduszki