Tester poduszek do spania – praca jak ze snów?

Testowanie poduszek do spania jako praca zarobkowa? Jeśli dzień bez popołudniowej drzemki uważasz za stracony i już od śniadania marzysz tylko o tym, by Twoja głowa ponownie znalazła ukojenie na poduszce, ten zawód może być idealny dla Ciebie!

Śpisz i zarabiasz? Czemu nie?

Jeśli zastanawiasz się, jak zarobić nie wychodząc z łóżka musisz zapytać Pana Wayne’a Munnelly’ego, którego w 2006 roku hotel Chatter z Anglii przedstawił jako swojego “Dyrektora Snu”. Obowiązki Dyrektora obejmowały m.in. drzemki w celu przetestowania jakości poduszek do spania, koców i materacy. Podobne obowiązki piastują “testerzy kołder”. Pani Roisin Madigan została zatrudniona w 2009 roku, aby spędzić miesiąc testując łóżka dla luksusowej firmy noclegowej i blogując o swoich doświadczeniach.

Zarobki? ok. 53 000 $/rocznie…

To nie są żarty! Sen ma wpływ na nasze codzienne funkcjonowanie. Brak odpoczynku z powodu np. niewygodnej poduszki do spania może skutkować poważnymi dolegliwościami – od otyłości po depresję – mówi Lisa Shives, MD, dyrektor medyczny Northshore Sleep Medicine w Evanston w stanie Illinois.

O nas:

REST to wypadkowa chęci, pracy, rozmów, badań i dwudziestu lat doświadczenia rodzinnej firmy PUR, która jak nikt inny zna poduszkowe potrzeby. Wierzymy, że każdy zasługuje na lepszy sen. Rozgość się u nas i po prostu odpocznij.

Nasze poduszki