Z przymrużeniem oka. 5 powodów, dla których poduszka to Twoja najlepsza przyjaciółka

1. Poduszka dba o Twój wygodny sen

Zapewniając właściwe podparcie szyi i głowy utrzymuje kręgosłup w linii prostej, dzięki czemu chroni Cię przed uporczywym bólem karku i pozwala mięśniom się zrelaksować. Dzięki wygodniejszym snom sprawia, że i poranki są milsze, a wiadomo, że to połowa sukcesu jeżeli chodzi o przeżycie dnia.

2. Poduszka nie pyta, poduszka rozumie

Nigdy nie zapyta Cię, gdzie i z kim byłeś całą noc, czemu wróciłeś później z pracy, ani dlaczego nie odebrałeś telefonu. Możesz nią rzucić w nerwach, a ona nigdy nie będzie rozczarowana i zła.

3. Poduszka może być elementem zabawy

Z jej pomocą można urządzić… tak właśnie ! Bitwę na poduszki ! Jakieś pomysły na inne zabawy?

4. Do poduszki można się przytulić

Kiedy jest Ci źle, kiedy czujesz się samotny, smutny i niezrozumiany… zawsze możesz przytulić poduszkę, a nawet się w nią wypłakać. Ona zawsze jest przy Tobie na dobre i złe. Zrozumie, że nienawidzisz szefa i nie będzie próbowała go usprawiedliwiać, nie udzieli Ci niechcianych rad i nie skrytykuje Twoich wyborów.

Również jeśli Twoja kobieta, lub Twój mężczyzna wyjeżdża i ciężko Ci zasnąć – poduszka może posłużyć jako przytulanka. I nigdy nie powie Ci, że jest jej niewygodnie, że ją coś boli albo że jej coś zdrętwiało bo krzywo leżała.

5. Poduszka nigdy nie narzeka

Nie powie Ci, że masz wziąć prysznic, czy umyć zęby, mimo że nie masz na to siły… po prostu to przemilczy. Kiedy oglądasz długi film i zaczyna Ci być nieco niewygodnie – możesz ją zgniatać, ugniatać i wciskać, a ona nie powie ani słowa, kiedy będziesz szukać komfortowej pozycji. Poduszka po prostu nie narzeka, a kto lubi narzekanie?

O nas:

REST to wypadkowa chęci, pracy, rozmów, badań i dwudziestu lat doświadczenia rodzinnej firmy PUR, która jak nikt inny zna poduszkowe potrzeby. Wierzymy, że każdy zasługuje na lepszy sen. Rozgość się u nas i po prostu odpocznij.

Nasze poduszki